Chybová zpráva

  • Deprecated function: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in include_once() (line 20 of /home/crskv.cz/public_html/old/includes/file.phar.inc).
  • Notice: Trying to access array offset on value of type int ve funkci element_children() (řádek: 6656 v souboru /home/crskv.cz/public_html/old/includes/common.inc).
  • Notice: Trying to access array offset on value of type int ve funkci element_children() (řádek: 6656 v souboru /home/crskv.cz/public_html/old/includes/common.inc).
  • Notice: Trying to access array offset on value of type int ve funkci element_children() (řádek: 6656 v souboru /home/crskv.cz/public_html/old/includes/common.inc).
  • Notice: Trying to access array offset on value of type int ve funkci element_children() (řádek: 6656 v souboru /home/crskv.cz/public_html/old/includes/common.inc).
  • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters ve funkci drupal_get_feeds() (řádek: 394 v souboru /home/crskv.cz/public_html/old/includes/common.inc).

Aktuality

 

 

Rybařina bývá někdy krutá.

A  skutečně, také to pocítili mladí rybáři, kteří se tentokráte sešli v sobotu 11.května 2019 na dětských rybářských závodech, na rybníku MEXIKO, nedaleko Karlových Varů.

Stalo se již tradicí, že 2x do roka  MO ČRS  Karlovy Vary- odbor mládeže a LRU pořádá pro děti veřejné závody v lovu udicí. Vždy v jarních měsících a na podzim. Mladí rybáři, ve věku už od 4 roků, kteří se seznamují v praxi jak chytat a co vlastně rybařina obnáší. Teoretické znalosti tak přeměňují na skutečnost a je to jejich první ryba. Kategorie starších, ve věkové kategorii 7-15 let, už s povolenkou, tak ti jsou zkušení a hodně ryb mají nachytáno. Přihlášeno bylo rekordních 37 závodníků v obou kategoriích.

Na sobotu zněla předpověď, nějaké ty přeháňky, ale že bude celé dopoledne pršet, tak to bylo překvapení pro všechny závodníky a pořadatele. Po ukončení závodu a v závěrečné řeči, však předseda MO ČRS K.Vary Zdeněk Pešek nešetřil chválou a děkováním za výdrž a obětavost všech závodníků a zejména uznání patří také doprovodu dětí, maminek, tatínků, babiček a dědečků. Ze slovního projevu předsedy a ředitele závodu bylo zřejmé, že medaili by za tyto závody měl dostat každý kdo přišel a vydržel.

Na rybářské závody, pod názvem „ Moje první rybářské závody MEXIKO 2019“, se vzhledem k povětrnostním podmínkám, i tak dostavil velký počet závodníků. Všichni byli seznámeni s pravidly lovu ryb a způsobem lovu -  plavaná nebo feeder. V kategorii moje první -  děti bez povolenky k rybolovu,  se přihlásilo 8 dětí, a v kategorii rybáři 7-15 let s platnou povolenkou,  se přihlásilo 16 závodníků. Rozhodčí a komisaři sečetli body ze všech lovných lístků a vyhodnotili pořadí všech závodníků.

V kategorii starších se na 1. místě umístila Lenka Muslingerová s 378 body a 14 rybami, přičemž 1cm=1 bod, na 2. místě se umístila Hana Kopčová s 218 body, nachytáno 8 ryb, a na 3. místě se umístil Jakub Škarda se 106 body , 4 ryby.

V kategorii moje první, se na 1. místě umístil Ondřej Ploc se 125 body , nachytáno 5 ryb, na 2. místě se umístila Eliška Michálková se 100 body , 4 ryby a na 3. místě se umístil Ondřej Neugebauer s 98 body , 4 ryby.

Všichni závodníci obdrželi pamětní listy, diplomy, medaile, ti nejlepší krásné poháry, a dále pak hodnotné ceny, které pořadatelé závodu pořídili z prostředků, které na tuto akci uvolnila MO a dále také z příspěvků, dnes již stabilních sponzorů – Rybářské potřeby  Běla Matoušková, RCC family zastoupená Pavlem  „Bobrmanem“ Vohralíkem, JESETER - Richard Holuška a firma VÁCLAVÍK. Novou  tváří je firma MASO- UZENINY  Pelant .

 Poděkování patří všem, kteří se podíleli na přípravě a hladkém průběhu celého závodu, zejména technickému  řediteli Davidu Brožovi , hlavnímu rozhodčímu Janu Machovi, technickému zázemí Petru Plocovi a Petru Tothovi, a dále pak za obětavost všem rozhodčím z rybářské stráže MO ČRS.

Rybáři, závodníci,  se rozcházeli v dobré náladě, promoklí, vymrzlí, od bláta, ale spokojeni, protože překonali sami sebe. Všichni se těší na další rybářské závody  na podzim.  Nastalo loučení,  jako vždy,  s pozdravem Petrův zdar.

 

 

 

Vysazení sivenů.

Dne 18.srpna jsme přivezli z MO Tachov 320 kg sivenů ve velikosti 28 až 33 cm.Dodávku ryb zabezpečil územní svaz. Siveny jsme vysadili do revíru Teplá 3 a  revíru Teplá 1 po 160 kilech do každého. Majitelům pstruhových povolenek přejeme mnoho prožitků při jejich zdolávání.

Odznak MO

 

 

ODZNAK naší organizace

zelený 35 Kč

 

Vysazení pstruhů

     Dne 6.května jsme přivezli 360 kg pstruhů duhových ve velikosti 35 až 45 cm.Dodávku ryb zabezpečil územní svaz. Pstruhy jsme vysadili do revíru Teplá 3 a do revíru Ohře 12P po 180 kilech do každého. Majitelům pstruhových povolenek přejeme mnoho prožitků při jejich zdolávání.

Vysazení pstruhů

Dne 9 dubna 2016 bylo vysazeno do pstruhových revírů Teplá 1 a Rolava 1a 4 000 kusů Po1 ve velikosti 13 až 15 cm na posílení stávající populace. Pstruhaři se mohou těšit za 2 - 3 roky na úlovky pstruhů potočních.

Vysazení pstruhů

 

Dne 5.11.2015 bylo vysazeno do našich pstruhových revírů Teplá 1 a Teplá 3 á 150 kg pstruhů duhových. Totéž jsme dodali i sousedním organizacím do revírů Ohře 12P a Chodovský potok 3. Muškařům přejeme pěkné zážitky na závěr pstruhové sezóny.


 

Vysazení ryb

11.4.2015 bylo vysazeno do pstruhových revírů Teplá 1 a Teplá 3 cca 1200 pstruhů duhových o celkové váze 311kg. Majitelům pstruhových povolenek přejeme hodně sportovních zážitků na našich revírech. Výbor

Čepice a trika.

Výbor organizace nechal zhotovit čepice a trika, s logem naší místní organizace, pro větší propagaci našeho rybářského sportu a připravuje odznaky(s rybářskou tématikou) pro naše členy. Čepice a trika jsou už nyní k dispozici v kanceláři MO, odznaky předpokládám budou k dispozici před členskou schůzí.

Ceny jsou následující:

čepice zelená                      150,- kč

čepice maskáčová               160,- kč

triko                                     200,- kč

polokošile                            250,- kč

Míra kapra zůstává 40cm

Chtěl bych upozornit rybáře, kteří si zakoupili územní povolenky a dostali soupisy revírů pro rok 2015, aby si řádně pročetli tento soupis na straně 18. Množí se dotazy na míru kapra.

Vpředu je citace ze zákona o rybářství a prováděcí vyhlášky, kde v mírách ryb je uvedena míra kapra 35 cm. Tato míra byla na revírech Západočeského územního svazu rozhodnutím územní konference v roce 2013 zvýšena na 40 cm. To se právě rybáři dočtou na straně 18 tohoto soupisu. Když neberou, je možnost osvěžit si znalosti rybářského řádu a bližších podmínek, opakování je matka moudrosti.

Úřední hodiny 31.12.2014

Dne 31.12.2014 otevřeno pouze od 14,00 do 15,00 hod

Dárkový certifikát

Milé

manželky,dcery,vnučky případně jiní rodinní příslušníci

nevíte co k vánocům pro manžele,otce,dědy(platí samozřejmě i v obráceném gardu)

nabízíme  možnost zakoupit

             D á r k o v ý  c e r t i f i k á t

Na povolenku k rybolovu

 územní MP,P v hodnotě á  1300,-kč,

 celosvazovou  MP 2100,-kč, P 2150,-kč

Vysazení pstruhů

Ve dnech 19 a 26.9.2014 jsme vysadili na revíry Teplá 1 a Teplá 3 180kg pstruhů duhových z vlastní produkce jednalo se o cca 1000 ks. Přejeme muškařům pěkné pochytání.

Stránky